Seko sev, nevis komentāriem

Klients: Tele2

Autors: Not Perfect

Projekta apraksts:

Tele2 kampaņas “Seko sev, nevis komentāriem” skaņu producēja Latvijā populāras repa grupas “Singapūras Satīns” producents un dalībnieks, piešķirot kampaņai aktuālu un auditoriju uzrunājošu skanējumu.

Liela loma kampaņas klipā un skaņu celiņā ir arī latviešu repa māksliniecei Ūgai, kura repo autentiskā un reti sastopamā Latvijas dialektā. Arī Ūgas mūzika ir bijusi par pamatu polarizētu viedokļu paušanai internetā, pastiprinot kampaņas ideju “Seko sev, nevis komentāriem” un iedvesmojot jauniešus sekot savam aicinājumam un lepoties ar savu unikalitāti, neskatoties uz negatīvajiem viedokļiem internetā.

Klipa skanējums bagātināts ar dažādiem skaņas efektiem, kas pastiprina montāžas un vizuālo efektu unikalitāti, ļaujot klipam izcelties un tikt pamanītam ne vien mērķa auditorijas vidū, bet visā sabiedrībā. Rezultātā izraisot plašu rezonansi sabiedrībā un parādot, cik negatīvie komentāri internetā ir aktuāla tēma Latvijā.

Project description:

The leading telco in Latvia, Tele2, takes responsibility for people's Internet usage habits.

In the campaign aimed at youngsters, Tele2 highlighted a sensitive and growing problem in Latvia – negative comments on the Internet.

The "Follow yourself, not comments" campaign encouraged no to give in to condemnation, hatred, homophobia and other internet comments from conservative parts of the society and encouraged young people to follow their call and be proud of their uniqueness.

The campaign caused a wide resonance in society, showing how much a negative comment can damage self- condence, perceptions and personality, and highlighted the importance of the topic in Latvia.