Tu mani atradi!

Klients: Dzintars

Autors: McCANN Riga / Overpriced

Projekta apraksts:

Dzintars ir vēsturiski iecienīts Latvijas kosmētikas zīmols, kas mārketinga kļūmju, neskaidras zīmola identitātes un redzējuma trūkuma dēļ, nonāca bankrotā. Zīmola atjaunošanai mums bija jāatrod veids, kā piešķirt jaunu un spilgtu identitāti, paliekot uzticīgiem Dzintara bagātīgajam mantojumam un vērtībām.

Iedvesmojoties no modernisma un Dzintara zelta laikmeta ģeometriskās estētikas, tika izveidota formu kombinācija. Formas iet kopā ar vieglāku, bet arhitektoniski līdzīgu logotipu, piešķirot zīmolam sakarīgu, svaigu un perforatīvu izskatu. Šie vizuālie materiāli tagad tiek izmantoti visā zīmola komunikācijā, sākot no pašiem produktiem un beidzot ar TVC un visiem reklāmas materiāliem.

Project description:

Dzintars is a historically beloved latvian cosmetics brand that because of marketing mishaps and lack of clear brand identity and vision faced bankruptcy. For the resurrection of the brand we needed to nd a way to build a new and vivid identity, but stay faithful to the values and the rich heritage of Dzintars.

The new identity takes the graphics and colourful design heritage of Dzintars and reconstructs it into a fresh and contemporary system.

These modernism inspired shapes are now used in all the communication of the brand starting form the products itself and ending with lm and all the advertising materials, creating a unifying feeling and instant recognition.