Tu mani atradi!

Klients: Dzintars

Autors: McCANN Riga / Overpriced

Projekta apraksts:

Dzintars ir iemīļots zīmols, kas 2019. gadā bankrotēja nansiālu grūtību dēļ. Lai veiksmīgi atdzīvinātu zīmolu, mums bija jāatrod veids, kā veidot jaunu un spilgtu identitāti, paliekt uzticīgiem Dzintara vērtībām un bagātīgajam mantojumam.

Iedvesmojoties no modernisma un Dzintara zelta laikmeta ģeometriskās estētikas, tika izveidota formu kombinācija. Formas iet kopā ar vieglāku, bet arhitektoniski līdzīgu logotipu, piešķirot zīmolam sakarīgu, svaigu un perforatīvu izskatu. Šie vizuālie materiāli tagad tiek izmantoti visā zīmola komunikācijā, sākot no pašiem produktiem un beidzot ar TVC un visiem reklāmas materiāliem.

Project description:

Dzintars is a beloved brand that was forced into bankruptcy in 2019 due to nancial diculties. To successfully resurrect the brand, we needed to nd a way to build a new and vivid identity, but stay faithful to the values and rich heritage of Dzintars.

Inspired by modernism and the geometric aesthetics of Dzintars’ golden age, a combination of shapes was created. The shapes go in tandem with a lighter, but architecturally similar logotype, giving the brand a coherent, fresh and punchy look. These visuals are now being used all throughout the communication of the brand, starting from the products themselves, and ending with the TVCs and all advertising materials.