Tape is overrated

Klients: Balcia

Autors: VUCA Communications

Projekta apraksts:

Apgalvojums, ka apdrošināšana ir domāta garlaicīgiem cilvēkiem, mūsuprāt, ir novecojusi klišeja. Vai gadījumā tieši cilvēki ar interesantu dzīvesveidu nav tie, kuriem vajadzētu sevi apdrošināt? Jauni, nemierīgi prāti, kuriem vajag tikai pāris lieku eiro kabatā, lai izmantotu Balcia apdrošināšanu. Tā, lūk, mēs nolēmām uzsākt pavisam jaunu sarunu ar pavisam citu auditoriju: jauniešiem. Tā ir auditorija ar unikālu domāšanas veidu: no vienas puses, viņi grib saglabāt savu trakulīgo dzīvesvedu, no otras – vēlas būt pieņemti pieaugušo lokā.

To, ka skočs ir pārvērtēts, viņi jau zina. Viņi jau ir tikuši pāri posmam, kurā šķiet, ka visu var salīmēt. Tagad pienācis laiks Balcia. Jo – kurš gan to būtu domājis – izrādās, ka apdrošināt ir lētāk nekā remontēt. Vienkārši līdz šim neviens ar viņiem par to nebija runājis. Mēs sakām, ka tu neesi garlaicīgs, apdrošināšana nav garlaicīga, un jums vienam otru vajag.

Project description:

There's something wrong with the assumption that insurance is for boring people. Isn't it actually true that people who lead interesting lives are in bigger need for insurance? They are young, restless and – with Balcia Insurance – just have to have a few extra euros in their pockets. So, we decided to start a completely new conversation with an absolutely different audience: young adults. They have a unique mindset: eager to keep on their cuckoo lifestyles and be considered grownups – both at the same time.
They already know that scotch-tape is overrated. They've been there, they've done that. Now it's time for Balcia. Because – who would have guessed – insuring things is cheaper than xing it yourself. It's just that up until now nobody had the means to tell you that. Insurance is neither boring, nor for boring people – you need it and you denitely can afford it.