Set the Record Straight

Klients: NATO

Autors: Overpriced

Projekta apraksts:

Kas ir NATO balss un kā nodot šīs ietekmīgās organizācijas ziņu kara apstākļos? Iesākts veidot vēl pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā, "Set the record straight" runā par nepieciešamību zināt faktus par NATO paplašināšanos un graut mītus, ko par aliansi izplata Krievijas mediji un propagandas kanāli.

Sadarbībā ar Robertu Rūrānu (ilustrācijas), Eduardu Balodi (animācija) un Jāni Vītoliņu (skaņas dizains) radīts komunikācijas video, kas primāri paredzēt krievu valodā runājošai auditorijai, bet vēlāk pielāgots plašākai sabiedrībai.

Project description:

What's the tone of voice of NATO and how to speak as the alliance in the time of war? With the production beginning even before the Russian invasion of Ukraine, "Set The Record Straight" talks about the importance of objectivity, facts, and myth-busting in the face of war propaganda so eagerly pushed by the Russian government and its communication channels.

In a collaboration with Roberts Rurans (illustration), Eduards Balodis (animation), and Janis Vitolins (sound design) a communication video for a primarily Russian-speaking audience was made. Soon after the launch, it got adapted to English to reach an even wider public worldwide.