Audzē Latviju / Let's grow Latvia

Klients: RIMI

Autors: MAGIC AGENCY / DEEP WHITE

Projekta apraksts:

Ir 2021. gads un pandēmija vēl jo projām uzņem apgriezienus. Ir ievērojami samazinājies vietējo produktu pārdošanas apjoms, un ražotāji cīnās, lai noturētos virs ūdens.
Pavisam ne pārsteidzošā kārtā, galvenais problēmas iemesls ir importēto labumu salīdzinoši zemās cenas.
Viens no lielākajiem mazumtirgotājiem – RIMI – saskārās ar problēmu, kā mudināt cilvēkus iegādāties lokālās preces (dārgāk), tā vietā, lai izvēlētos ārzemju alternatīvas (lētāk).

Vienkārši! Apvienojot vietēji ražotos produktus ar to potenciālajiem ieguvumiem Latvijas ekonomikai un, pat svarīgāk, katram personīgi. Kampaņas otrajā fāzē tika izcelti vietējie ražotāji, kas sākuši necili un spējuši pārvērsties lielās ražotnēs. TV un vides reklāmas rādīja tieši to, kāpēc, izvēloties lokālos produktus, mēs ne tikai palīdzam iemīļotajiem latviešu ražotājiem, bet arī risinām citas valsts mēroga problēmas.

Project description:

It’s the year 2021 and the pandemic is still going on strong. Local food producers are struggling to stay aoat and there has been a signicant decrease in the sales of local produce.
Surprise, surprise because the main reason is the price as the imported goods are sold at
a much lower cost.

One of the largest retailers – RIMI – encountered a problem on how to encourage people to buy locally (more expensive) instead of choosing their foreign alternatives (cheaper)?
Easy! By connecting local products to potential benets for the Latvian economy and more importantly – you personally. The campaign had a second wave of showcasing emotional stories of local producers who started small and managed to transform into major manufacturing operations. TV and outdoor ads were used to highlight exactly how choosing local options can help our beloved Latvian food producers and solve other problems we as a country face.

Link:

https://www.rimi.lv/audzelatviju